Folkevalgte 2019-2023

Namn Rolle Epost Telefon
Pål Julius Skogholt Gruppeleiar, kommunestyret formannskapet og klima-,miljø, og samferdselsutvalet pal.julius.skogholt@tromso.kommune.no eller pal.julius@skogholt.org 97077457
Abdalla Ali Mohammed  Kommunestyret og helse og velferdsutvalet abdalla.mohammedali7@gmail.com 41856474
Åsne Øysteinsdotter Høgetveit  Kommunestyret, formannskapet og byutviklingsutvalet aasne.hoegetveit@gmail.com 97104852
Gunhild Glosemeyer Johansen Kommunestyret, leiar i Helse og velferdsutvalet gunhild.johansen@tromso.kommune.no  90043166
Benjamin Arvola Notkevich Kommunestyret, leiar i Oppvekst og utdanningsutvalet benjamin.arvola.notkevich@tromso.kommune.no 97906251
Maja Sandvik Lockert Kommunestyret og Kultur-, idrett- og friluftslivutvalet maja.lockert@gmail.com 99107306
Sigrid Bjørnhaug Hammer   Kommunestyret og klima-,miljø, og samferdselsutvalet sigrbjornha@gmail.com 97042477
Ingrid Hovda Lien Vara til kommunestyret, medlem i byutviklingsutvalet ingrid.hovda.lien@uit.no 48006311
Marie Hella Lindberg   Vara til kommunestyret marhellin@gmail.com  
Frode Haugstvedt Henriksen  Vara til kommunestyret frodehaugstvedt@gmail.com  
Gerd Karin Bjørhovde Vara til kommunestyret, Kontrollutvalet gerd.bjorhovde@uit.no  
Matias Hogne Kjerstad Vara til kommunestyret matias.hogne.kjerstad@gmail.com  
Bi Haavind   Vara til kommunestyret bi.haavind@tromso.kommune.no  
Elias Crogh Vara til kommunestyret elias.crogh@gmail.com  
Birgitte Marie Laksforsmo Vara til kommunestyret birgittelaksforsmo@gmail.com  
Tonje Braaten Vara til kommunestyret tonje.braaten@gmail.com

Fylkestinget

NavnRolleTelefonE-post
Bjarne Rohde Fylkestingsmedlem 99307930 bjarne.rohde@sv.no

Stortinget

NavnRolleTelefonE-post
Torgeir Knag Fylkesnes stortingsrepresentant
næringskomiteen/
nestleder i SV
91617294 torgeir-knag.fylkesnes@stortinget.no
%d bloggers like this:

Ved å fortsette å bruke denne sida så aksepterer du bruken av informasjonskapslar. Mer informasjon

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close